PROJEKTOWANIE MAŁYCH OGRODÓW I RABAT

OGRÓD PRZED I PO

Nasza Pracownia od 10 lat specjalizuje się w projektowaniem małych ogrodów przydomowych oraz rabat bylinowych, mieszanych oraz tarasów

Działalność pracowni skierowana jest do klientów indywidualnych. Nasze projekty są wyjątkowe, dobrane do Państwa potrzeb, wpisujące się w otoczenie. Każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Pracujemy rzetelnie zgodnie z zasadami sztuki ogrodowej. Posiadamy 10 letnie doświadczenie i niezbędną wiedzę do stworzenia wymarzonego zakątka. Nasza wąska specjalizacja pozwoliła osiągnąć walory estetyczne oraz praktyczne na najwyższym poziomie. Łączymy funkcjonalne rozwiązania materiałów architektonicznych, biżuterii ogrodowej z klasyczną estetyką i naturalnymi kompozycjami roślin. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom w stworzeniu idealnych miejsc wypoczynku, zabawy i relaksu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dzieła miały charakter nowatorski. Wszystkie projekty są autorskimi pomysłami dlatego są niepowtarzalne.

Zapraszamy do świata kolorów, zapachów i kształtów…do tajemniczych wnętrz będących odzwierciedleniem naszej pasji…

PROJEKT TWOJEJ RABATY/MAŁEGO OGRODU

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się telefonicznie: 608418068, pomożemy w zakupie wielkości rabaty

2. Wyślemy pytania dotyczące Twojego wymarzonego kawałka ogrodu.

3. Wyślemy Ci ofertę z wyszczególnionymi etapami prac dotyczących projektu.

4. Wyślemy koncepcję Twojego ogrodu/rabaty. Wyrazisz swoją opinię, ustalimy zmiany, dobierzemy materiały

5. Otrzymasz wizualizacje z naniesionymi zmianami i zacznie powstawać projekt końcowy, który zawiera wszystkie szczegóły techniczne, zestawienia materiałów i roślin oraz informacje niezbędne do budowy Twojego kawałka ogrodu.

6. Masz już w ręce plan Twojego wymarzone ogrodu. Można wbić pierwszą łopatę!

7. Działamy na terenie śląska i małopolski. Jest możliwość zamówienia roślinności do projektu bezpośrednio z naszej pracowni w Bielsku-Białej

CO NAS WYRÓŻNIA?

ŁĄCZENIE NOWOCZESNYCH MINIMALISTYCZNYCH FORM Z WPLECENIEM WYJĄTKOWYCH RABAT BYLINOWYCH

Każdego dnia pomagamy naszym Klientom w stworzeniu idealnych miejsc wypoczynku, zabawy i relaksu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dzieła miały charakter nowatorski. Wszystkie projekty są autorskimi pomysłami dlatego są niepowtarzalne.